Overslaan naar inhoud

Druk op ENTER om te zoeken of op ESC om te sluiten

Record aantal leden bij de MR in 15 jaar: +30% sinds het begin van het voorzitterschap van Georges-Louis Bouchez

23/12/2025
In het kort

De MR claimt een ledenaantal dat het hoogste is in 15 jaar, een stijging van 30% onder Bouchez, met bijna 26.000 leden en 2.500 verkozenen. Ze plaatst deze cijfers tegenover de mediatieke en politieke bashing en ziet hierin een stille meerderheid die werk, inzet en gezag steunt.

De heksenjacht tegen Bouchez is al vele jaren aan de gang bij links en de pers voedt een dagelijkse, waanzinnige bashing. Alles is goed genoeg om onze Voorzitter te bekladden en aan te vallen.

En dan zijn er de feiten. Naast onze verkiezingsoverwinning van juni 24 was het aantal leden van de MR nooit zo hoog in 15 jaar!

Dat toont de massale steun en de wens van een stille meerderheid voor een samenleving die werk, inzet en rechtvaardigheid centraal stelt in haar actie!

De MR telt vandaag 2.500 verkozenen in totaal, bijna 26.000 leden en meer dan 35.000 sympathisanten. Dat is de realiteit. En dat blijft groeien.

Maar natuurlijk zal de pers hierover geen artikel schrijven en liever een ontevreden reactie in de schijnwerpers zetten…

Daar moeten we ons niet druk om maken. We moeten vooruitgaan, werken, vechten, want we behalen resultaten: einde van levenslange werkloosheid, terugkeer van kernenergie, respect voor het gezag ten aanzien van de politie maar ook in de klassen.

Kortom, we brengen ons Land weer in beweging! Met jou, voor jou!

Sluit je bij ons aan en versterk de beweging!

Automatisch vertaald uit het Frans. Lees het origineel