2024 wordt een jaar van mobilisatie. We pakken het aan met vastberadenheid, engagement en optimisme. Ons verkiezingsprogramma wordt momenteel afgewerkt, na een nieuw congres Belgium 2030 dat een proces van innovatieve ideeën heeft afgesloten.
De algemene verkiezingen van dit jaar zijn cruciaal. De Belgen hebben de keuze tussen de terugtrekbewegingen die door links worden gepromoot en het verkwikkende project van de MR. Een project dat inzet op jobcreatie, lagere belastingen, hervormingen voor meer welzijn, uitmuntend onderwijs, meer veiligheid, een efficiëntere justitie, betaalbare energie en geloofwaardige klimaatoplossingen.
Laten we in 2024 samen op weg gaan om een rechtvaardige samenleving te bouwen!
Sluit je bij ons aan op
zondag 7 januari vanaf 10.00 uur in Aula Magna om onze Nieuwjaarstoer 2024 te openen met een eerste nationaal congres in Waals-Brabant!
Al onze verkozenen en ikzelf kijken er dan ook naar uit om jullie terug te zien tijdens onze traditionele Nieuwjaarstoer!
Elke dag trotser om liberaal te zijn!
Georges-Louis Bouchez